Abraham: Ioda nebo Grillini?

18. září 2016 v 21:58

Autor: Petr Štola, zrosj Speedweek
Fotografie: autor

Velikost textu: smaller normal bigger

Dle nejnovějších informací český závodník Karel Abraham jedná s týmy Ioda Racing a Grillini Kawasaki, kde by mohl působit v příští sezoně ...

Kroky českého závodníka Karla Abrahama po skončení letošní sezony šampionátu Mistrovství světa Superbiků jsou nejisté. Před startem závodního víkendu na německém okruhu Lausitzring hovořil Abraham v jednom z rozhovorů i na téma své budoucnosti.
 
Jak je dobře známo, u týmu Milwaukee BMW Abraham již v příští sezoně nepojede. Jako nejpravděpodobnější varianty dalšího působení českého závodníka se nyní jeví dva týmy – Ioda Racing pod vedením Giampiera Sacchiho nebo Grillini Kawasaki.
 
Jak samotný Abaja potvrdil, pokud si bude moci vybírat, nejraději by v příští sezoně závodil na Aprilii RSV4.
 
„Zatím stále jednáme. Pokud bych si ale mohl vybírat mezi Aprilií a BMW, jednoznačně bych volil právě Aprilii. S panem Sacchim jsem již několikrát hovořil, uvidíme, kam povedou další cesty jeho týmu. Nejdříve se musí vyřešit otázka sponzorů. Stejně tak bych si dokázal představit i spolupráci s týmem Girllini, nemá přehnané finanční nároky a již nyní je potvrzené, že bude mít novou Kawasaki,“ řekl Karel Abraham.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 2 komentáře

J 20. září 2016, 16:11 | 0 0

J
Jak uz jsem nekde celt, Alpe Adria pomalu vola. Sice smutne, ale zase by to bylo dobre pro Alpe.

J

Trejsíč 19. září 2016, 18:20 | 0 0

... asi je to fuk.
No. podle dosavadních výsledků je to asi celekm jedno za jakou stáj bude jezdit na chvostě ...


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist