AGV moto přilba K-3 SV Tartaruga

20. září 2016 v 13:43

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Aby byla přilba opravdu nepřehlédnutelná, musí splňovat dvě základní kritéria. Musí být barevná a veselá a ještě líp to vyzní, když bude připomínat božského hocha Valentina ...

Aby byla přilba opravdu nepřehlédnutelná, musí splňovat dvě základní kritéria. Musí být barevná a veselá a ještě líp to vyzní, když bude připomínat božského hocha Valentina. Máme tyhle VR46 věci rádi, jsou hravé, a tím pádem fajn. AGV k tomu všemu přidává i nepřehlédnutelnou kvalitu svých výrobků.

Zobrazit detail ...ZDE

 

 

Skořepina High Resistant Thermo-plastic Resin (HIR-TH), průhledné plexi (hledí) s UV ochranou, antifogem (ochranou proti zamlžení) a ochranou proti poškrábání či zapínání rychlosponou zaručující bezpečné utažení řemínku. Super je interiér Dry-Lex® s antialergickou úpravou a samozřejmostí dnes i příprava pro komunikační zařízení Bluetooth Share (určené pro přilby AGV) mezi řidičem a spolujezdcem.

Celá parádička jen za 6900 Kč v nabídce na www.yshop.cz


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 1 komentář

Stano 21. září 2016, 15:16 | 2 0

rossi
No tak není za třicet, to je pozitivum :D


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist