Akrapovič nově pro Africu Twin

25. července 2016 v 9:46

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Honda udělala s Africou Twin slušný vír na trhu, a tak je jasné, že si budou chtít polívčičku přihřát také výrobci doplňků. Hodně pěkně do toho jde legendární Akrapovič ...

Design nové koncovky Akrapovič byl inspirován prostředím dálkových rallye včetně těch, které byly pořádány v Africe. Kontinentu, jenž dal jméno kultovnímu stroji Honda. Nový produkt řady Slip-On je každým coulem výfuk, který byl vyvinut pro snášení těch nejtvrdších podmínek.

Tělo tlumiče je vyrobeno z odolného titanu, jeho objímka pak z robustního zesíleného karbonu. Koncovka má certifikaci EC/ECE a poskytuje navýšení výkonu napříč spektrem otáček. Je navržena tak, aby umožnila ještě plynulejší a kvalitnější jízdu. Zvukaři společnosti Akrapovič vytvořili hluboký, plný zvuk, který podtrhuje nejlepší vlastnosti dvouválce Honda s uspořádáním 270°.

Nová koncovka ještě více posílí pulzující projev motoru, kterým obohatí dojem z jízdy bez ohledu na to, v jakém terénu se jezdec nachází. Výfuk se velmi snadno instaluje systémem plug-and-play bez nutnosti změny palivových map.

Najdete na www.dkracing.cz


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist