Andra Dovozioso prohlásil: Ducati bude vyhrávat...

16. září 2016 v 10:10

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: ducati.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Andrea Dovizioso je přesvědčen o tom, že Ducati má na to, aby v příští sezoně pravidelně bojovala o vítězství v závodech. A to nejen díky příchodu Jorge Lorenza ...

V příští sezoně královské kubatury MotoGP uvidíme na startovním roštu celkem šest továren, ke stávající pětce přibude ještě rakouská KTM. Na toto téma nyní hovořil i tovární jezdec italské Ducati, Andrea Dovizioso, jenž prohlásil, že v roce 2017 může i klidně Ducati hrát v MotoGP tu nejvyšší hru o mistrovský titul.
 
Zároveň pro rok 2017 spojuje Ducati síly s Jorge Lorenzem, což je dle Doviziosa také krok, od kterého si samotná továrna slibuje hodně. I z řad Ducati se tak ozývají hlasy, že jasným cílem pro rok 2017 bude zapojit se do boje o mistrovský titul.
 
 
„Rozhodně nejsme daleko špici, i když momentálně nemáme tu nejlepší motorku na startu. Celkově se nám ale nyní daří posouvat se dopředu a každým závodem motorka funguje lépe. V této fázi už stačí doladit pár detailů a můžeme bojovat o vítězství, to bylo vidět například v Rakousku. Máme skvělý tým a já jsem přesvědčen o tom, že v roce 2017 budeme pravidelně bojovat o vítězství. Jako největší soupeře očekáváme samozřejmě Hondu a Yamahu, ale i se Suzuki již musíme počítat,“ řekl Andrea Dovizioso.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 4 komentáře

Tom 16. září 2016, 17:47 | 0 4

Závod v Rakousku
Závod v Rakousku, okruh kde je většinou rovinka, okruh "na motor". Už před začátkem sezóny jsem tipoval, že tam Ducati vyhraje když nepopadají, protože to bylo jasné. Až vyhrají třeba v Jerezu, pak by se dalo říct, že je to možné. Do té doby jsou to jen výkřiky do tmy.

Osman 16. září 2016, 12:45 | 0 0

dobrej fór
Když jim to ale SPZtka povolí a Yamaha s Hondou si nezaplatí víc

Sj 16. září 2016, 11:35 | 1 1

Ducati
Dobrý je, že to letos nejde moc Hondě

Zbytek už se poddá :-DDD

Trejsíč 16. září 2016, 10:11 | 1 1

... tak už zase?
Proboha tohle posloucháme již několik let a když porovnám výsledky silácké Ducati s "nenápadnou" Suzuki, tak se věru musím pousmát. Suzina to dokáže i bez těch siláckých řečí... myslím, že je to už k mírnému pousmání ...


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist