Andrea Iannone: Jsem nejrychlejší na Ducati

8. července 2016 v 11:24

Autor: Petr Štola,, zdroj Speedweek
Fotografie: ducati.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Andrea Iannone prohlásil, že je nejrychlejším jezdcem v sedle motocyklu Ducati, zároveň ale rozhodnutí odejít k Suzuki nelituje. ...

Italský závodník Andrea Iannone odmítl nabídku italské továrny Ducati na prodloužení smlouvy, protože nebyly splněny jeho podmínky a rozhodl se pro příští sezonu královské kubatury MotoGP přestoupit do továrního týmu Suzuki.
 
Nyní s odstupem času říká, že i přesto je stále nejrychlejším jezdcem za řidítky motocyklu Ducati a tento motocykl mu opravdu seděl. Zároveň Iannone dodává, že rozhodně nelituje rozhodnutí pro příští rok přejít k Suzuki.
 
 
„Myslím si, že i přestože často padám, jsem stále ten nejrychlejší jezdec na motocyklu Ducati. Uplynulé roky v barvách Ducati byly skvělé a velmi si tohoto období vážím. Od začátku u týmu Pramac jsem měl skvělou podporu ze strany továrny. Každý závodník ale stále hledá nejlepší podmínky pro svoji budoucnost a právě proto jsem se rozhodl odejít, ani s odstupem času tohoto rozhodnutí nelituji. Nyní je ale mým jasným cílem dokončit letošní sezonu s co nejlepšími výsledky,“ řekl Andrea Iannone.
 

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 3 komentáře

soso 11. července 2016, 22:59 | 0 0

odmitl?
Odmitl nabidku Ducati? Ja myslel,ze dostal padaka.

zverzak 9. července 2016, 19:37 | 1 0

:D
Je to vylizane pako :D

VanillaIceCream 80 8. července 2016, 21:16 | 0 0

29
Nejrychlejší na Ducati možná ano... ale co zcela určitě- letos nejnebezpečnější jezdec pro soupeře i týmového kolegu


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist