Zobrazené záznamy: od 1 do 10 (celkem 6915)

Není moc motorek, který by tolik řvaly do světa, k čemu jsou primárně určený. Moto Cage je jiná. Chce dělat neplechu, a tak nemělo cenu jí v tom bránit

Náš tip: nové PSí pro dámy

Děvčata, zpozorněte. U Hubíků mají novou dámskou koženou kombinézu přímo pro vás

Dnes 0:58 Více

Překvapení víkendu - Aleix Espargaro skvěle debutoval s Aprilii

Španělský závodník Aleix Espargaro v prvním závodě s Aprilii bojoval o top 5, Sam Lowes po chybách v úvodu dojel poslední. VC Kataru přinesla nejedno překvapení

28. března 2017 8:58 Více

NOVINKA: Přilby NZI seženete u MMB !!!

Výrobce motocyklových helem NZI pochází ze Španělska, kde vyrábí už od roku 1972

28. března 2017 0:52 Více

The Bavarian Fistfighter – BMW R NineT od Rough Crafts

Customová přestřelka na téma NineT pokračuje! Tentokrát se do ní zapojil Taiwanec Winston Yeh

28. března 2017 0:01 Více

Nové sintrované směsi destiček Brembo u Elitu

Pro nadcházející sezonu je pro vás u prodejců Elit připravena od italského výrobce nová sintrovaná směs brzdových destiček LA pro použití převážně na silnici

27. března 2017 5:00 Více

MotoGP Kataru 2017 - skvělý závod zakončený vítězstvím Mavericka Viñalese

Vyvrcholením úvodní Grand Prix sezony byl závod královské kategorie, který na okruhu Losail v Kataru vyhrál španělský jezdec Maverick Viñales, náš Karel Abraham bodoval 14. místem

26. března 2017 22:18  |  Komentářů: 6 Více

Kuba Kornfeil Moto3 - ledová sprcha v Kataru

S velkým očekáváním fanoušci motocyklových závodů po celém světě očekávali, co si obloha nad katarským městem Doha přichystá pro nedělní závody mistrovství světa silničních ...

26. března 2017 21:32 Více

GP Kataru 2017 - výsledky nedělních závodů Moto2 a Moto3

První závod sezony 2017 na katarském okruhu Losail vyhrál španělský mladík Joan Mir. Ve třídě Moto2 pak dominoval italský pilot Franco Morbidelli

26. března 2017 19:35 Více