BMW Coffee Low Fat od VTR Customs

2. července 2016 v 18:08

Autor: Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: VTR Customs

Velikost textu: smaller normal bigger

Švýcarsko není tradiční kolébkou customů, i přesto se zde občas objeví nějaký ten zajímavý kousek. Pánové z VTR Customs se, jak by název odpovídal, nezabývají Hondami, ale BMW. A NineT se jim fakt povedlo ...

Je pravda, že přestavěných BMW R NineT je poslední dobou pořád víc a víc a pomalu už zapadají do standardu. Ale přeci jen se občas najde někdo, kdo dokáže téhle motorce vdechnout zajímavý styl, posunout ji jinam. A přesně to si myslím o Coffee Low Fat od VTR Customs (web). 

 

"Šlo nám o to postavit co nejštíhlejší a nejnižší NineT s pořádně tlustými pneumatikami, odkaz trackerům z třicátých let" stojí na webu VTR Customs a záměr se zadařil. Přitom nebylo třeba NineT totálně překopat. Nejvíce práce si dali s palivovou nádrží, kterou zúžili a navíc přidali vnější palivoměr. K tomu se pak perfektně hodí malé světlo v hliníkové kapotce, zadní bobek s integrovaným světlem a také dvoudílná sportovní řídítka.

 

Svého se dočkala také technika. Konkrétně brzdy, které dostaly pumpy Magura a výfuková soustava, konkrétně vlastní svody 2 v 1 zakončené koncovkou GP od Akrapoviče. Třešničkou na dortu je drobný otáčkoměr Motogadget s vlastní grafikou VTR. Pár dražších komponentů se tu najde, ale přeci jen to není přestavba za statisíce a majiteli určitě přinese jak pocit vyjímečnosti, tak hodně příjemné svezení.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 1 komentář

kafe 20. června 2015, 8:43 | 0 0

bmw
ty řidítka jsou už trochu moc....to už musí být po chvíli křeče v zápěstí ne :)) ale pěkný je to!


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist