BMW G 310 R do prodeje v říjnu

18. července 2016 v 22:35

Autor: Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: BMW Motorrad

Velikost textu: smaller normal bigger

Jednoválcová malorážka je v nabídce BMW převratným strojem, v tomto segmentu se Němci dosud nepohybovali. Známe cenu a další podrobnosti ...

Segment maloobjemových motorek je pro velké výrobce zajímavým, především kvůli jihoamerickým a asijským trhům. Ovšem i Evropa si malé motorka pro mladé žádá a v BMW si to dobře uvědomují. Na podzim představená novinka G 310 R se pomalu chystá do prodeje.

Model G 310 R vychází designem z většího S 1000 R, přebírá pro roadster typické proporce, barevná schémata a kompaktní, směrem vpřed orientovaný výraz. Válec nakloněný dozaduhlava válce natočená v úhlu 180 stupňů umožňují v porovnání s běžným uspořádáním dosáhnout níže a více dozadu posunutého těžiště, díky němuž působí G 310 R lehce a přirozeně.

Do prodeje se novinka dostane během října letošního roku a cena bude začínat na 130 500 Kč včetně DPH, což je cena srovnatelná s nejbližší konkurencí v podobě KMT 390 Duke nebo Yamaha MT-03. 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 1 komentář

R 16. června 2016, 16:59 | 0 0

Bmw
Zajímavé jen jsem zvědavý zda to bude made in germany nebo india jako ktm...


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist