BMW inovuje menší GS

15. srpna 2016 v 16:22

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Při pohledu na ně člověk slovo „malá“ sice nepoužije, ale v rámci nabídky bavorských GS jim tak říkejme. Řeč je o oblíbených modelech F 700 GS a F 800 GS včetně Adventure ...

Při pohledu na ně člověk slovo „malá“ sice nepoužije, ale v rámci nabídky bavorských GS jim tak říkejme. Řeč je o oblíbených modelech F 700 GS a F 800 GS včetně Adventure, které se pro sezonu 2017 dočkají několika změn. Tou nejzásadnější je přechod na emisní normu Euro 4, což znamenalo kompletní přepracování výfukové soustavy a nové koncovky.

Na druhé straně motoru se pak dočkáme elektronicky ovládané škrticí klapky, tedy plynu ride-by-wire, který nahradí klasický lankový. S tím pak souvisí příjemná novinka v podobě přepínatelných jízdních režimů – Road a Rain pro sedmistovku, Enduro a Enduro Pro navíc pro osmistovku. Lehkých změn se dočká také design obou modelů, ovšem jde především o barevné varianty a pár jiných krytů.

Více o řadě GS hledejte na www.bmw-motorrad.cz.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist