BMW Vision NEXT 100

12. října 2016 v 9:53

Autor: Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: BMW Motorrad

Velikost textu: smaller normal bigger

Jak bude vypadat mobilita během následujících sto let? Takové je téma designérského cvičení, které vyhlásilo vedení BMW pro všechny svoje značky včetně BMW Motorrad ...

Je to jednoduchá otázka: "Jak budou vypadat auta a motorky za sto let?" Obrovský prostor pro představivost designérů co se tvarů ale i technologií týče. Jak vidno, se spalovacími motory se v takto vzdálené budoucnosti nepočítá, naopak obrovskou roli bude hrát elektronika v podobě všemožných asistenčních systémů. Příjemné je, že designéři nezanevřeli na minulost značky a nechali se při tvorbě konceptu inspirovat předválečnými motocykly BMW.

Galerii Vision NEXT 100 najdete níže.

Během posledního půlroku se stejným zadáním a jeho výsledky předstvili také designéři ostatních značek patřících BMW, tedy sekce automobilů BMW, Mini a Rolls-Royce. Pro porovnání přidáváme také jejich výtvory.

Tak co říkáte na takovou vizi budoucnosti? Líbí se vám?


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 1 komentář

Jarda 13. října 2016, 9:25 | 0 0

30 let
Ahoj kluci, pisou za 30 let. Za 100 let už budeme lítat ve vzduchu :)

"Vyvíjí sérii vizionářských vozidel s cílem řešit potřeby lidí v oblasti mobility v časovém horizontu přibližně 30 let."


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist