Bol d´Or: Lukáš Pešek byl vybrán pro závod

19. září 2015 v 11:06

Autor: Petr Štola
Fotografie: facebook

Velikost textu: smaller normal bigger

Český jezdec Lukáš Pešek v Le Castellet předvedl skvělý výkon a tým BMW Motorrad France Penz13.com proto pro závod 24 hodin Bol d´Or vyřadil Španěla Pedra Vallcanerase a namísto něj do závodu nasadil našeho jezdce ...

Lukáš Pešek cestoval na okruh Paul Ricard ve francouzském Le Castellet jako čtvrtý jezdec týmu BMW Motorrad France Penz13.com. Svými výkony si ovšem rázně řekl o místo v samotném závodě. Český jezdec byl druhým nejrychlejším z celé čtveřice továrního týmu BMW, když svým dnešním kvalifikačním časem 1:59,955 se stal jedním z mála pilotů, kteří se dostali pod hranici dvou minut.
 
 
Lukáš Pešek v posledním závodě Mistrovství světa Endurance 2015 bude startovat společně s německým superbikovým šampiónem Markusem Reiterbergerem a dalším špičkovým jezdcem německého SUPERBIKE*IDM, Belgičanem Bastienem Mackelsem.
 
„Jsem opravdu rád, že budu startovat v závodě, protože to bude moje první zkušenost v Mistrovství světa Endurance. Mohl bych dnes ještě dále zlepšit můj čas, který jsem zajel na závodních pneumatikách, nejsem se svým časem spokojen. Změnili jsme pérování a nastavení motorové brzdy, ale necítil jsem se na motorce příliš dobře, prostě nevyhovovala mému jezdeckému stylu. Jsem si ovšem jistý, že na závod to bude lepší, protože se vrátíme ke včerejšímu nastavení našeho BMW S 1000 RR. Těším se na závod“


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist