Boží MV Agusta à la AMG

27. listopadu 2015 v 9:57

Autor: Karel Táborský
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Sportovní divize Mercedesu AMG se dohodla s výrobcem exkluzivních motocyklů MV Agusta na dlouhodobé spolupráci. Ikonická italská značka za svou historii dokázala zvítězit ve 270 Velkých cenách a posbírat celkem 75 titulů mistrů světa ...

Sportovní divize Mercedesu AMG se dohodla s výrobcem exkluzivních motocyklů MV Agusta na dlouhodobé spolupráci. Ikonická italská značka za svou historii dokázala zvítězit ve 270 Velkých cenách a posbírat celkem 75 titulů mistrů světa.

Během těchto let ji zastupovali opravdoví velikáni závodních tratí jako Giacomo Agostini, Mike Hailwood nebo Phil Read. Mezi první společné projekty patří limitovaná edice supersportovního motocyklu MV Agusta F4 RC, který šokoval svět výkonem 212 koní.

A teď je to nádherná osmistovka F3 ve žlutých barvách „Solar beam“, které najdete na sportovním kupé AMG GT. Do jisté míry nám tak MV ukazuje, jakým směrem se může v budoucnu vydat a že by chtěla nabízet takhle fantasticky vypadající limitované edice svým zákazníkům.

Další informace a obrázky najdete na www.mvagusta-czech.cz.

 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist