Bradl: Můj tip na titul je Rossi

25. září 2015 v 14:26

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: yamaha.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Německý závodník Stefan Bradl očekává, že letos vyhraje mistrovský titul v královské kubatuře MotoGP italský jezdec továrního týmu Yamaha - Valentino Rossi. Sledujte další závod, již tento víkend v Aragonu ...

Německý závodník Stefan Bradl se v podvečer startu Grand Prix na španělském okruhu Motorland Aragón vyjádřil i k aktuální situaci v šampionátu královské kubatury MotoGP. Zde panuje, jak všichni dobře víme, tvrdý souboj o mistrovský titul mezi jezdci továrního týmu Movistar Yamaha – Valentinem Rossim a Jorgem Lorenzem.
 
Jezdec továrního týmu Aprilie je v současné chvíli názoru, že titul v letošní sezoně vybojuje právě italský závodník Valentino Rossi, jenž má na kontě již 23 bodový náskok na svého týmového kolegu Lorenza.
 
 
„Rossi v posledních dvou závodech předvedl fantastické výkony, a to i přesto, že byly oba tyto závody zásadně ovlivněny počasím. Myslím si, že za normálních podmínek by ale v těchto závodech měl Lorenzo navrch. Nyní ale Valentino disponuje náskokem 23 bodů a je to velmi zkušený jezdec, takže si myslím, že od něj velké chyby očekávat nemůžeme. Zároveň musíme počítat s Márquezem, který již sice o titul nebojuje, ale v některých závodech určitě pojede o vítězství. Můj osobní tip na letošní titul je ale Valentino,“ řekl Stefan Bradl pro Speedweek.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 2 komentáře

Swamp 68 26. září 2015, 17:09 | 0 0

HugoBoss
Taky to tak vidím.

HugoBoss 25. září 2015, 14:26 | 3 1

46
A kdo taky jinej


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist