Bude Hanika pokračovat u týmu Ajo?

10. září 2015 v 10:12

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: ajo.motorsport

Velikost textu: smaller normal bigger

Český závodník Karel Hanika stále nemá smlouvu na příští rok, dle slov týmového šéfa je ale stále ve hře o prodloužení smlouvy. Sledujte tento víkend na okruhu v San Marinu ...

Českého závodníka Karla Haniku v dosavadních Grand Prix letošní sezony provázela spíše smůla, než štěstí. Devatenáctiletý jezdec sice dokázal hned několikrát zajet skvělý výsledek v kvalifikaci a následně startovat i z první řady startovního roštu, v závodě ale často přišel smolný pád nebo jiná komplikace.
 
Bude Hanika pokračovat u týmu Ajo?
 
 
To samozřejmě souvisí i s dalším angažmá Karla Haniky, kterému letos u jeho týmu Ajo vyprší dvouletá smlouva. Týmový manažer Aki Ajo zatím není rozhodnut, zda Hanikovi nabídne prodloužení nebo se rozhodne pro jiného jezdce, ale dle jeho slov je zatím teprve ve fázi rozhodování.
 
 
 
„Zatím je příliš brzy na to, abychom o těchto záležitostech mohli veřejně hovořit. Momentálně jsem otevřený všem možnostem, zvažujeme, zda příští rok pojedeme se dvěma nebo třemi jezdci, jako tomu bylo v letošní sezoně. Současnou smlouvu s Hanikou jsme ještě neprodloužili, ale stále je na našem seznamu,“ řekl týmový šéf Aki Ajo.
 
Bude Hanika pokračovat u týmu Ajo?

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 4 komentáře

kamil 11. září 2015, 12:16 | 0 0

Ajo
Jo jo.Mažte diskusní příspěvky.Padájovi č 2 to nepomůže.

kamil 11. září 2015, 12:14 | 0 0

Ajo
Mladá slečna Ajo má nad Karlem ochrannou ruku.Asi Karel toho umí víc než jen se válet po zemi při závodech.

GP 11. září 2015, 9:09 | 0 0

Tony
Drsný to je, ale - jak se říká i v jinejch sportech - kdyby to bylo snadný, tak jsou všichni mistři světa. Tohle je prostě součást hry a takovýhle šance dostaneš většinou jednou za život.

Hanika je výbornej jezdec, ale málokdo asi může říct, že kdyby si měl vybrat do svýho týmu mezí ním a Fenatim nebo Kentem, tak by vzal právě Haniku. Před dvěma sezónama bych na Haniku i vsadil - a proto právě dostal místo v takovým týmu.

Ale možná třeba Ajo vidí na datech něco, co my v televizi nevidíme. Jako třeba že má styl jako nikdo jinej a má třeba i větší potenciál než ti druzí dva jmenovaní. Což může být přesně důvod proč je jeho smlouva ještě ve hře.

Milda 10. září 2015, 11:23 | 1 0

GP
Drsný to je. Dvě sezony a z hvězdy je borec na odpis. Nechci ani vědět, co ho to musí stát nervů. Padá moc, to je pravda :(


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist