Casey Stoner: Nad startem v GP bych uvažoval

11. července 2016 v 14:39

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: ducati

Velikost textu: smaller normal bigger

Casey Stoner konečně přiznal, že pokud přijde nabídka na start v MotoGP na divokou kartu, bude nad tím vážně uvažovat. ...

Po skončení dvoudenního testování na italském okruhu Marca Simoncelliho v Misanu setrval Australan Casey Stoner na této trati i na akci World Ducati Week, kde rovněž poskytl řadu rozhovorů. Jedním z témat, o kterých Casey v průběhu WDW hovořil, byl i možný start na divokou kartu v některé z letošních Grand Prix.
 
Na otázku, zda by Casey kývnul na nabídku italské Ducati startovat v některé z letošních Grand Prix, Stoner odpověděl, že takovou variantu rozhodně nevylučuje. Více jak jednu Grand Prix by ale Stoner dle svých slov letos určitě neabsolvoval.
 
 
„Zatím start v některé Grand Prix na divokou kartu není v plánu, ani jsme o takové variantě nehovořili. Momentálně máme naplánovaný pouze test v Rakousku, který nás čeká v závěru července. Teprve po tomto testu budeme plánovat další budoucnost. Samozřejmě, pokud by nabídka ze strany Ducati na nějaký start v Grand Prix v letošní sezoně přišel, budu nad tím určitě uvažovat,“ řekl Casey Stoner.

 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 3 komentáře

Max 13. července 2016, 9:50 | 1 0

moc magoru pohromadě
tohle spojení nebude fungovat

BRIDY 12. července 2016, 18:23 | 0 0

STONER
Ma zenu slovenku, chyta ryby, jazdi na skutri,je mu strasne smutno......

zverzak 12. července 2016, 9:23 | 2 0

KC
Je najlepsi Ducati jazdec, samozrejme az po Troy Bayliss ;)


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist