DAFIT: pozvánka na další okruhové ježdění / termíny

25. července 2016 v 10:11

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Další termíny okruhových dní se nezadržitelně blíží: 9.–10. srpna Slovakiaring a 31. srpna –1. září Masarykův okruh Brno. Nezapomeňte si zarezervovat poslední z volných míst. Co teď odjezdíš, v zimě už nedohoníš ...

Další termíny okruhových dní se nezadržitelně blíží: 9.–10. srpna Slovakiaring a 31. srpna –1. září Masarykův okruh Brno. Nezapomeňte si zarezervovat poslední z volných míst. Co teď odjezdíš, v zimě už nedohoníš

Agentura DAFIT sem připravuje jednu perličku, akcí se budou účastnit i oba bratři Smržové – připraveni radit jezdcům z pozice zkušených instruktorů.

 

Navíc soutěžíme o bonusové ceny:

• Na poslední akci bude pro účastníky celé události slosování o zájezd v hodnotě 80 000 Kč!

• Rovněž na konci šampionátu získají výherci jednotlivých kategorií skútr Yamaha. Navíc bude jeden skútr i součástí losování pro všechny ostatní, co se alespoň jednou zúčastnili nějakého dne.

• A ještě jedna drobná třešinka navrch tohoto racingového dortu. Aktuálně na akcích DAFIT k zapůjčení a vyzkoušení Yamaha MT10, R3 nebo R1.

 

Stačí si najít info na: WWW.DFRA.CZ

 

Zbývající termíny 2016

* 9. – 10. srpna (Slovakiaring)

* 31. srpna – 1. září (Brno)

* 9. – 10. září (Slovakiaring)

 

 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist