Dárky pro Husqvarňáky

21. prosince 2015 v 9:59

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Máme pro vás dva super tipy na vánoční dárky pro milovníky Husqvarny. Flanelová košile se stala v uplynulých letech novodobým hitem motorkářů po celém světě ...

Kšiltovka s rovným kšiltem a flanelka – to je znak amerického MX jezdce. No stylová flanelka Husqvarna je určená také pro všechny, kdo milují retro, custom a oldschool styl. Pohodlná, vyrobená z měkkého flanelu, s knoflíky s dřevěným designem a retro logem na rameni.

Dalším hezkým dárkem může být multifunkční nůž. U endura se totiž může přihodit cokoliv. V lese je to dost nebezpečné. Právě proto musíte mít po ruce vždy nějaké základní nářadí. Tato „rybička“ s logem Husqvarna má všechno potřebné včetně nůžek, šroubováku (plochý, křížový, torx), malých kleští a samozřejmě i stejně důležité nářadí potřebné k tomu, abyste v lese neumřeli hlady a žízní – nůž, otvírák na konzervy a otvíráky na víno i pivo.

Prostě malý praktický MacGyver do kapsy. Košili i nůž seženete u prodejců Husqvarny za cenu 2135 Kč a 1467 Kč.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist