Dobrá zpráva: Motosalon v Brně hlásí účast všech velkých značek...

5. února 2016 v 7:57

Autor: Tz, Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

MOTOSALON letos s jubilejní anketou a největším počtem motoznaček. Historicky poprvé se pod jednou střechou Motosalonu potká celý „japonský čtyřlístek“ – tedy Honda, Yamaha, Kawasaki a Suzuki. ...

Nejznámější motoristické značky

Svou účast potvrdila většina velkých značek působících na českém trhu. Historicky poprvé se pod jednou střechou Motosalonu potká celý „japonský čtyřlístek“ – tedy Honda, Yamaha, Kawasaki a Suzuki.

Nebudou chybět motocykly, jakými jsou BMW, Harley-Davidson, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Triumph, KTM, Husqvarna, Ducati, Peugeot, Vespa, Benelli, Adiva, Keeway, YUKI, Kentoya, SYM i ČZ a další. Návštěvníci se mohou těšit na novinky pro rok 2016, včetně několika národních premiér.


 

Bohatá nabídka oblečení a příslušenství

Aktivní motorkáři jistě před sezonou uvítají bohatou nabídku - přes 200 značek oblečení a příslušenství: helmy, rukavice, bundy, kombinézy, brašny, komunikátory, zabezpečení, maziva, pneumatiky ... Chcete-li se na návštěvu dopředu připravit, výčet všech značek naleznete těsně před veletrhem na stránkách i-katalogu Motosalonu. Alespoň namátkou jmenujme Arai, Bell, Clover, Dainese, Halvarssons, LS2, Modeka, Rizoma, Shark, Shoei, Schuberth, Shima.

Z tuzemských výrobců například Psí Hubík, 4SR, MBW, Restless, Polednik, BIG HUSKY či TOKOZ.  Obout můžete i vaše "koně" do pneumatik Metzeler, Michelin, Pirelli... Najdete i vychytávky pro údržbu a drobné opravy – protipadací rámy, ložiska, baterie, řetězy, výfuky, brzdná lanka... Vše se vyjmenovat nedá, to se musí vidět!

 

 


 

Jubilejní 20. ročník ankety Motocykl roku

V rámci Motosalonu se v sobotu večer na společenském večeru uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků ankety Motocykl roku 2016. Základní parametry soutěže zůstávají neměnné, to znamená, že i nadále bude hodnocení provádět jak odborná komise, tak široká veřejnost.

Ta bude moci hlasovat buď na internetových stránkách anebo přímo na veletrhu Motosalon na expozici u pódia. Na jednom místě tak fandové motorek uvidí, vyzkouší a hned ohodnotí přihlášené exponáty. Hlasujte na www.motocyklroku.cz a můžete vyhrát nejen krásnou motorku, ale také další desítky motoristických cen. Hlasování bylo spuštěno 1. 2. 2016!

Letošní Motosalon bude stát za to...


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 11 komentářů

Ján Kozák 7. června 2016, 22:31 | 1 0

FGR Midalu
Neblázni, kámo. Pan Felgr udělal motorku, ABY DOSTAL DOTACE!!! Ne aby jezdila! Nedej Bože se prodávala. Udělal motorku a ve chvíli, kdy jakože na její VÝVOJ dostal 60 miliónů, tak vyhodil testovacího jezdce, motorku prototyp strčil do garáže a za 30 miliónů odjezdil jeden jediný rok MS motorek a za dalších 30 miliónů si opravil fabriku. Tím projekt (podvod) FGR MIDALU SPLNIL ÚČEL! A je ukončen. Co čekáš víc?

ulbra 9. února 2016, 16:17 | 0 0

:)
Hlásím svou učast na čtvrtek.

Budu se vámi těšit a hned jak dorazím poběžím za vámi. ( okolo stanku Suzuki :P )

Do MH zdraví a pozdravuje Ulbra.

Tom 3. února 2016, 23:05 | 0 0

Motosalon
Myslí, že by bylo fér říci: ano, Ducati a Suzuki tam bude,ale budou je zastupovat pouze dealeři a nikoli dovozci

Ivan 3. února 2016, 20:18 | 1 0

FGR
..Midalu bude? ...už všechny ty motorky rozprodali nebo jěště nedodělali?

Oskárek 3. února 2016, 16:59 | 0 0

Výstava
Hned je na co se těšit ;)))

Pavel 3. února 2016, 10:49 | 6 0

MV Agusta
Chybí mi tam MV Agusta :-(

Paleček 3. února 2016, 10:22 | 0 0

Motosalon
Dobrá zpráva, konečně pořádná výstava

xtezeto 3. února 2016, 10:15 | 2 0

Motosalon
Díky Honzo. Snad se toho doporučení nechytne moc lidí. Předloni jsem se proti své vůli nechal unášet celkem slušnou mexickou vlnou a k motorkám jsem se už v podstatě nedostal. A pokud se tam přidají další značky,tak to bude celkem zajímavé.

Sj 3. února 2016, 10:04 | 2 0

SUPER
Motocykl v Praze může zavřít krám. Jedině BRNO !!!

Honza Karásek 3. února 2016, 10:03 | 0 0

Pavilon P
Jedná se údajně o největší halu ve Střední Evropě, tak by to snad neměl být problém. Dle slov pořadatele...

Jak bylo řečeno včera na tiskovce, je každopádně dobrý nechat si návštěvu na odpolední hodiny, to nejsou takový davy.

xtezeto 3. února 2016, 9:47 | 1 0

Motosalon
Budou všechny značky namačkány do jedné haly,nebo se to letos rozdělí?


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist