Dobrá zpráva z MotoGP: KTM se představí už při posledním závodě ve Valencii!!

8. října 2016 v 15:20

Autor: Petr Štola
Fotografie: archiv KTM

Velikost textu: smaller normal bigger

Finský závodník Mika Kallio nastoupí na divokou kartu s motocyklem KTM do poslední Grand Prix letošní sezony, dle jeho slov je cílem umístění v první desítce ...

Již při poslední Grand Prix letošní sezony na okruhu Ricarda Torma v Cheste u Valencie se představí na divokou kartu motocykl KTM, jenž osedlá finský závodník Mika Kallio. U KTM tak již finišují přípravy na své první oficiální vystoupení v královské kubatuře MotoGP.
 
Dle slov Miky Kallia jsou v rakouské centrále očekávání před premiérou ve Valencii vysoká. Již poslední testy ukázaly, že motocykl KTM dokáže držet krok se současným startovním polem královské kubatury MotoGP, a proto i Kallio pomýšlí ve Valencii na umístění nejhůře v první patnáctce.
 
„První kola tento motocykl odjel teprve před rokem, takže musíme zůstat nohama na zemi. Během posledního roku jsme nasbírali spoustu informací  zkušeností, které jsme zapracovali v dalším vývoji motocyklu. Co se týče vývoje, splnili jsme vše, co jsme měli na plánu. Já osobně jsem přesvědčen o tom, že již nyní je naše motorka na velmi dobré úrovni, ale musíme být realisté. Nemůžeme se porovnávat s top továrními týmy, ale já osobně cítím, že máme k dispozici konkurenceschopný materiál. Rozhodně nebudeme ve Valencii bojovat o vítězství, ale jsem přesvědčen o tom, že umístění v první desítce, patnáctce je reálným cílem. Sám jsem na to zvědavý a již se nemohu dočkat,“ řekl Mika Kallio.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

Sj 7. října 2016, 12:26 | 2 0

ktm
Tak na tohle se tesit budeme. Desitka neni vubec zadna prdel


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist