Ducati a Yamaha dnes online z Milána

16. listopadu 2015 v 11:25

Autor: Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: EICMA

Velikost textu: smaller normal bigger

Chcete být přítomni na tiskových konferencích velkých značek a zrovna nemáte cestu do Milána? Není problém, u Yamahy a Ducati to zvládnete po internetu ...

Milánský veletrh EICMA začíná zítra novinářským dnem, ovšem stalo se tradicí, že některé značky představují své noviínky den předem na tiskových konferencích. Dvě z nich se rozhodly zpřístupnit je široké veřejnosti po celém světě pomocí online přenosů.

 

Ducati ohlásila na EICMA pět novinek a to včetně segmentů, ve kterých se nikdy nepohybovala. Dost tajemné prohlášení, za kterým se klidně může schovávat skútr nebo enduro. Jedinou novinkou, o které jsme si téměř jisti, je nová "malá" Panigale 959

http://premiere.ducati.com/
16:30 středoevropského času

 

Japonská Yamaha byla s ohlášením novinek mnohem méně sdílnější. Můžeme tak očekávat pouze motorku z řady Faster Sons postavenou na základě MT-09 (XSR900?). Předpremiérou k tomu byl custom Rolanda Sandse před dvěma týdny (zde). 

http://www.yamaha-next-level.com/
21.00 středoevropského času

A pokud se vám nebude chtít koukat na zdlouhavé tiskové konference, nebo vás zajímají novinky ostatních značek, nebojte se. Tento týden vám postupně přineseme všechny důležité novinky z EICMA na našem webu.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist