Dvě fajnovky z nabídky Nokamoto.cz

4. srpna 2016 v 10:33

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

V bohaté nabídce východočeské stálice na poli motocyklového oblečení, přileb a motopříslušenství nám tento měsíc břinkly do oka hned dvě zajímavé novinky. ...

Tou první je opravdu hezká a luxusní dámská bunda Bering Scream lady. Příjemný a chytrý materiál Fibertex, pěkné růžovo-fialové detaily, spousta chytrých funkcí a možností nastavení. Poctivě udělaný kousek, ve kterém se bude dívkám velice dobře jezdit.

Druhou hodně zajímavou věcí v místní nabídce jsou potahy sedel a hlavně nádrží značky Bagster. Určitě jste se s tím už setkali sami, poškrábat si nádrž není vůbec nic těžkého a bohužel je to pokaždé poškození, které nelze již prakticky odstranit.

A přitom stačí investice okolo 4000 Kč a máte klid. Navíc kožené potahy mají v sobě zakomponované kapsy, například i na doklady. Nově v nabídce už i barevně sladěný potah na nádrž nové Africy Twin. A mimochodem, už od pohledu velice kvalitní zboží!

Hledej víc na http://www.nokamoto.cz/vyhledavani.htm.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist