Enduroškola.cz oslavila 10 let svojí činnosti

17. února 2016 v 13:37

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Pokud jezdíte na velkých endurech, určitě vám neušla aktivita Milana Holého, jeho Enduroškola ...

Pokud jezdíte na velkých endurech, určitě vám neušla aktivita Milana Holého, jeho Enduroškola. Však už tu s námi je celou jednu dekádu. Na pohodové oslavě v klubu Theatro se sešli jak žáci, fanoušci, bývalí i současní trenéři, tak herci z DVD Enduroškola a Enduroškola on the road.

Během večera spojeného s promítáním z historie školy nám Milan prozradil i něco z plánovaných akcí na tento rok: „V nejbližší době, tj. na konec února, plánujeme pro naše žáky týdenní výlet na motorkách po Portugalsku. Intenzivně také pracujeme na dokončení klubovny, kde se budeme moci schovat při nepřízni počasí, něco opravit, případně zhlédnout nějaký ten film a kde bude možnost i něco sníst a přespat.

 

Velkým plánem do budoucna je také vybudování vlastního hřiště s umělými překážkami pro organizované i individuální tréninky. To je ovšem v našich podmínkách běh na dlouhou trať, ale něco se již pomalu rýsuje. Letos také přidáme k základním opět i několik tréninků pro pokročilé, a navíc i lekce pro děti.“

Během večera proběhlo rovněž předání „zlatého DVD“ tvůrcům prvního dílu Hynkovi a Františkovi za 1000 prodaných nosičů. Vrcholem pak byla charitativní dražba a prodej DVD, a tak si nakonec mohl zástupce Motoklubu vozíčkářu Filip, i za přispění Enduroškoly, odnést skoro 13 000 korun na stavbu sajdkáry. Pokud by vás zajímal trénink enduroschopností,

koukněte na www.enduroskola.cz

 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

moron 17. února 2016, 16:03 | 2 0

moron
To video je s prominutím pakárna, všechny ty géesa co dělají do země drážku jak pluh už jen při jízdě rovně jak jsou těžký. To se ti chlapi můžou třeba zpřelámat, bejk taky mlíko dojit nebude. Předvádět podobný akce někde v cizině, sám, nebo ve dvou lidech a s kufry, kteří by sotva vrátili mašinu na kola, to je sebevražda.

Sám mám jak silničku, tak cenduro...pravda, menší lehčí, dvoumetrákový, ale trochu představu mám. Jízda mimo silnice je super. Tohle nemůže na těch mastodontech nikoho bavit + strach, že si rozbijou drahou motorku.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

Aktuální číslo

3/2017 Archiv

TOPlist