Film: Burácení s významnou cenou z USA

10. listopadu 2015 v 15:44

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Český film Burácení s Tomášem Hajíčkem a Vicou Kerekes jste díky motocyklové tematice v našem časopise už několikrát postřehli. ...

Tentokrát přinášíme skvělé zprávy z amerického Motorcycle Film Festivalu, na který bylo Burácení nominováno. Promítání se konalo 25. září ve známém kulturním centru motorkářské komunity v Brooklynu a za realizační tým se ho zúčastnil režisér Adolf Zika se svou ženou a výkonnou producentkou Stanislavou Zikovou, z Floridy sestavu doplnil koproducent Tomas Loewy.

Kromě bouřlivého potlesku po promítání a třičtvrtěhodinového odpovídání na otázky diváků se pak o den později dočkali obrovské radosti. Burácení získalo cenu za nejlepší hraný film a odvezlo si domů trofej v podobě motorkářského sedla, kterou předával Shinya Kimura, jeden z nejslavnějších stavitelů motorek na světě. Gratulujeme!

 

Pokud jste Burácení ještě neviděli, můžete se na www.buracenifilm.cz vydat pro DVD.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 1 komentář

Steve 10. listopadu 2015, 14:40 | 0 0

Nic moc
Já jsem se na film těšil půl roku, vzal jsem na něj kamarády a nakonec jsme byli všichni moc zklamáni. Film je o ničem a nevím co jím chtěl autor říct. Škoda. A kolik, že bylo na tom US festivalu jiných filmů?


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist