Filtry Simota – investice, která se vyplatí

30. listopadu 2016 v 8:35

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Wemoto.cz nově nabízí velmi kvalitní pratelné vzduchové filtry Simota pro některé modely sportovních a sportovně-cestovních motocyklů ...

Wemoto.cz nově nabízí velmi kvalitní pratelné vzduchové filtry Simota pro některé modely sportovních a sportovně-cestovních motocyklů. Díky lepšímu proudění vzduchu oproti originálním filtrům dokážou filtry Simota zvýšit výkon vašeho motocyklu o 2–7 koní a zároveň jejich konstrukce poskytuje i lepší filtraci.

Simota používá naolejovanou bavlnu, která zachycuje nečistoty, ale neomezuje proudění vzduchu. Rám filtru je lehký a odolává teplotě až 140 °C.

Filtry Simota jsou pratelné, znovu použitelné a výrobce na ně poskytuje záruku na 100 000 km. K filtrům lze dokoupit čisticí sadu, která obsahuje vše potřebné pro jejich údržbu. Filtry dodáváme např. pro motocykly BMW R 1200 RT, Ducati Panigale, Honda CBR650, Kawasaki ZZR 1400 nebo Yamaha YZF-R1.

Více informací: www.wemoto.czHodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist