Honda inovovala své prdítko MSX125

18. února 2016 v 10:14

Autor: TZ, Karel Táborský
Fotografie: Honda

Velikost textu: smaller normal bigger

MSX125 navazuje na dlouhou tradici zábavných a atraktivních malých motocyklů Honda pro volný čas. Tu v roce 1963 odstartoval původní model Monkey, po kterém následovaly Dax a Ape. ...

Od svého představení v roce 2013 si model MSX125 získal celosvětovou oblibu a do současnosti se jej prodalo přes 300 000 kusů. Jeho mimořádně úsporný vzduchem chlazený 125 cm3 motor, výstřední vzhled a skvělá ovladatelnost přitahují držitele řidičského oprávnění A1, pravidelné uživatele kladoucí důraz na ekonomiku provozu, majitele obytných automobilů i rekreační jezdce. Oblibu si získal také jako skvělý paddock stroj pro závodní týmy.  

     

Rozsáhlá modernizace pro rok 2016 přinesla modelu MSX125 nové ostřejší rysy a charakter strojů kategorie „mini-streetfighter“. Nová palivová nádrž a boční panely společně vytvářejí čistý a vyhraněný vzhled. Nový vertikálně uspořádaný LED světlomet dodává MSX výraznou a ultra-moderní tvář. Výraznější nový vzhled pak dotváří kompaktní vysoká záď (s LED světlem), vyšší sedlo spolujezdce a krátký výfuk pod sedlem.

Zábavný, snadno ovladatelný, přizpůsobitelný a s ještě výraznějším charakterem – nový model MSX125 se u dealerů v celé Evropě objeví do léta 2016.  

Video modelu k zhlédnutí zde: https://youtu.be/WHjV9aNhF7c


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist