Honza Halbich a špatné zprávy. Do konce sezony jenom jako divák

13. září 2016 v 14:23

Autor: Tz, Honza Karásek
Fotografie: archiv, facebook

Velikost textu: smaller normal bigger

Bohužel mám špatné zprávy. Před měsícem jsem v holandském Assenu při prvním mokrém tréninku dostal hightsider ...

Bylo to v pomalé rychlosti, což bylo o to horší, protože při snaze pád  zachránit mě motorka kopla před sebe a když jsem byl ve vzduchu, tak jsem se ještě pravděpodobně držel řídítka, ruka se mi opřela o plexisklo nebo kapotáž, přičemž došlo k velkému přetížení pravého bicepsu, který se následně přetrhl.

Zranění, které mám, si žádá minimálně 6 týdnů s ortézou bez jakékoliv zátěže na biceps. Po konzultaci s MUDr..Kebrlem, jsem usoudil, že sezonu nebudu moct dojet. Je zde příliš velké riziko, že by se zranění obnovilo, nebo že bych si způsobil další kvůli nedostatku fyzické kondice..


S týmem jsme se rozhodli počkat, až budu zcela zdravý a připravený znova závodit. Chtěl bych se omluvit všem fanouškům,sponzorům a týmu. Budu se snažit dělat vše proto, abych co nejdříve opět usedl na motorku.

Momentálně chodím přes týden pomáhat do práce a o víkendech chodím s přítelkyní na výšlapy do hor v rámci tréninku na nohy.

Pokud někdo pojede na Lausitzring a chtěl by si popovídat, tak budu v depu po celý víkend :-)

 

Chtěl bych se omluvit všem fanouškům,sponzorům a týmu.

 

Děkuji za podporu.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist