Interphone komfortní kity pro Shoei a Shubert

4. září 2016 v 19:59

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Že je na trhu nová řada interkomů italské značky Interphone, jste už v Motohouse nejspíš postřehli. Novinkou jsou ale komfortní kity určené speciálně pro cestovní přilby značek Shoei a Schubert ...

V těchto kitech najdete sluchátka a mikrofony připravené pro snadnou instalaci do zmíněných helem, které navíc nabízí díky větším rozměrům sluchátek lepší zvuk a mikrofony s technologií „high-tech“. Díky přesnému vytvarování sluchátek je instalace snadnější a komfortnější než v případě universálních sluchátek. Headset obsahuje mikrofon, který umožňuje komfortní zavírání přilby bez nutnosti ohýbání „husího krku“.

Sada pro Shoei sedí do přileb řady Neotec, GT-Air a J-Cruise, u Shubertu je potom kompatibilní s modely C3, C3 Pro a E1. Pokud by ale po lepším zvuku zatoužili majitelé jiných helem, i to je možné, sady se dají snadno upravit. Obě dvě sady jsou pak kompatibilní s interkomy Interphone Tour, Sport i Urban.

Za cenu 1800 Kč koupíte u dealerů Interphone nebo na www.interphone.cz.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist