Jarvis: Ducati dala Jorgemu lepší nabídku

24. dubna 2016 v 16:17

Autor: Petr Štola
Fotografie: yamaha.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Na tiskové konferenci v Jerezu se k přestupu Jorge Lorenza k továrnímu týmu Ducati vyjádřil i závodní ředitel Yamahy - pan Lin Jarvis. ...

Jak jsme vás již dříve informovali, na konci letošní sezony vyprší smlouva Jorge Lorenzovi u továrního týmu Movistar Yamaha a pro rok 2017 se rozhodl přejít k italské Ducati. Právě tohle rozhodnutí překvapilo celý motocyklový svět, i přestože se o této variantě a nabídce Ducati pro Jorge Lorenza již několik týdnů spekulovalo.
 
Na tiskové konferenci před zahájením Grand Prix Španělska na okruhu Jerez de la Frontera se k rozhodnutí úřadujícího mistra světa vyjádřil i jeho současný šéf – závodní ředitel továrny Yamaha. Dle slov Lina Jarvise se Yamaha vždy k oběma jezdcům chovala loajálně a i přestože by s Lorenzem ráda pokračovala, respektuje jeho rozhodnutí a i v budoucnu bude mít dveře otevřené.
 
 
„K Jorgemu i Valentinovi jsme se vždy chovali férově. Samozřejmě bychom byli raději, kdyby u nás Jorge zůstal i pro příští sezonu. Doufejme, že dokážeme letošní sezonu uzavřít stejným stylem, jako v uplynulých letech. Letos to je náš společný devátý rok, již na začátku naší spolupráce jsem byl na Jorgeho přestupu velmi angažovaný. Vždy, když dospějete ke konci jedné éry, jedná se o smutný moment. Myslím si, že Jorge dostal od Ducati velmi dobrou nabídku, která byla zřejmě lepší než naše a zároveň dostal možnost, stát se jasnou týmovou jedničkou. U Yamahy byl Jorge dlouhá léta po boku Valentina a nikdy není snadné mít v týmu dva silné jezdce a mistry světa. Vždy jsme se k oběma chovali férově a tak tomu bude i ve zbytku letošní sezony,“ řekl Lin Jarvis.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 2 komentáře

přestup 27. dubna 2016, 16:51 | 0 1

pan au
doufám že bude poslední v každým závodě

Swamp 68 24. dubna 2016, 19:44 | 1 0

J.L.
Tímto si nasral do kalhot.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist