Jarvis: Valentino bude i letos silný

25. března 2016 v 16:41

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: yamaha.racing.com

Velikost textu: smaller normal bigger

Ředitel závodního oddělení továrny Yamaha je přesvědčen o tom, že i letos uvidíme v podání Valentina Rossiho silné výkony jako v loňské sezoně ...

Závodní ředitel japonské továrny Yamaha, pan Lin Jarvis, je přesvědčen o tom, že jeho svěřenec Valentino Rossi bude i v letošní sezoně královské kubatury MotoGP bojovat o mistrovský titul. Zároveň ale zkušený Jarvis dodává, že vzhledem k stále sílící konkurenci mladých jezdců to Valentino rozhodně nebude mít snadné.
 
Jarvis je také přesvědčen o tom, že ani nové pneumatiky nebo jednotná elektronika Magneti Marelli nezastaví Valentina v tom, aby divákům MotoGP předvedl stejně kvalitní výkony, jako předváděl v loňské sezoně.
 
 
„Valentino je i letos fit. Když jsem jej viděl v průběhu zimního testování, hned mi bylo jasné, že je letos ve skvělé kondici. Myslím si, že je opět připraven bojovat o mistrovský titul. Nevidím zde jediný důvod, proč by to letos opět nemohl dokázat. Nemyslím si, že by se u něj něco v průběhu pěti měsíců od posledního závodu ve Valencii něco změnilo. Otázkou je, jak budou silní jeho konkurenti. Jorge v loňské sezoně několikrát chyboval, stejně tak jako Márquez a Honda mnohokrát nedokončili závod. Valentinova síla je ve vyrovnaných výkonech, ale otázkou je, zda to bude stačit. Uvidíme, zda dokáže vyhrát tolik závodů, jako v loňské sezoně,“ řekl Lin Jarvis.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 3 komentáře

zverzak 29. března 2016, 19:55 | 0 0

Ha, hah, hah
Trapne ta jeho snaha o nieco co patri mladym, stary, beznadejne ......

Mike 27. března 2016, 23:45 | 0 0

46
Stejně nechápu a obdivuju jak může ještě po těch letech najít motivaci a k takovým výkonům co predvadi. Bohužel letos to je hodně vyrovnané a každý ví že vyhraje ten kdo udělá nejmíň chyb a vsichni se snaží jezdit ne na jistotu ale pro body. Co třeba u marqueze oceňuji ( zatím ) ale pak jsou závody trochu víc nudnější jezdci si uvědomují důležitost a méně riskují resp. se méně pedjizdeji

Swamp 68 25. března 2016, 18:59 | 7 0

46
V Kataru jasně ukázal,že těm mladým ještě stačí.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist