Jarvis: Zeď v boxu Yamaha nebude

20. listopadu 2015 v 10:55

Autor: Petr Štola, zdroj Motorsport Magazin
Fotografie: yamaha

Velikost textu: smaller normal bigger

Manažer závodního oddělení Yamahy, pan Lin Jarvis, potvrdil, že v příští sezoně v boxu továrního týmu Yamaha rozhodně žádnou dělící zeď neuvidíme ...

Po celou letošní sezonu panoval mezi jezdci továrního týmu Yamaha, Jorge Lorenzem a Valentinem Rossim, relativní klid, ale v závěru sezony, kdy vrcholil boj o mistrovský titul v MotoGP, se situaci mezi oběma jezdci výrazně vyostřila.
 
Při prezentaci Yamahy na začátku týdne v rámci motocyklového veletrhu EICMA v Miláně, ale již byly mezi oběma jezdci mnohem chladnější vztahy a žádný z novinářů nezahlédl, že by spolu Rossi a Lorenzo prohodili několik slov, aniž by museli. Vztahy na bodu mrazu byly také jasně viditelné z chování obou závodníků.
 
Samotný manažer závodního oddělení Yamahy, pan Lin Jarvis, ale prohlásil, že v příští sezoně se v boxu Yamahy rozhodně žádné zdi nedočkáme.
 
„I když vztahy mezi jezdci nejsou momentálně ideální, rozhodně neplánujeme, že bychom box dělili zdí, jako v minulosti. Tým zůstane i pro rok 2016 společně a oproti letošní sezoně se nebude nic měnit. Zároveň mohu potvrdit, že i nadále bude mít Rossi i Lorenzo přístup k telemetrii svého kolegy,“ řekl Lin Jarvis.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 6 komentářů

Kačena 26. listopadu 2015, 10:05 | 1 0

Inteligent
Chlapci, na této debatě je vidět, že jste se někteří narodili jako fakt prudký inteligenti. Nechápu že takový chorobný mozky mají potřebu se vždycky zviditelňovat v anonymních debatách.
To je samej kokot, žalud, penis.... ale podstata debaty nikde.
Nemůžete si ty vaše výrony intelegince psát raději doma na papír ??? Světu tím určitě pomůžete

pyj 20. listopadu 2015, 22:12 | 0 2

penis
Měli by lorenza poslat na nejakou masaž žaluda u penisu.

Swamp 68 20. listopadu 2015, 16:54 | 7 5

jájá
Příští sezonu ti Vale ukáže,jak se jezdí a kokota uvidíš akorát v zrcadle.

Peťan 20. listopadu 2015, 16:49 | 2 1

Vale
Za co vyhodit

jája 20. listopadu 2015, 15:31 | 5 8

přesně
přééésněěě taky bych ho vyhodil, kokota italskýho :D

DC 20. listopadu 2015, 14:30 | 5 3

Brzo
Měli ho vyhodit


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist