Jorge Lorenzo na Ducati? Uvidíme poprvé již za měsíc

3. října 2016 v 11:27

Autor: Petr Štola
Fotografie: yamaha.racing

Velikost textu: smaller normal bigger

Jorge Lorenzo dostal od Yamahy zelenou a první test motocyklu Ducati proběhne již po skončení letošní sezony na okruhu Ricarda Torma ve Valencii. Čeká nás velice zajímavé srovnání ...

Dle nejnovějších informací z Paddocku šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů dostal španělský závodník Jorge Lorenzo povolenku od svého současného zaměstnavatele – továrního týmu Yamaha a bude moci již po skončení letošní sezony ve Valencii testovat motocykl Ducati.
 
Jedná se o vstřícný, ale ne povinný krok, který Yamaha pro Jorgeho Lorenza udělala. Dle platných smluv by totiž mohl Lorenzo k prvním testům motocyklu Ducati vyrazit až v roce 2017. Dvoudenní test ve Valencii bude ale pro Jorgeho zároveň jedinou příležitostí, jak se ještě v letošním roce seznámit s motocyklem Ducati.
 
 
„Ano, je pravda, že Jorge dostal povolení testovat náš motocykl po skončení sezony ve Valencii. To je také důvod, proč aktuálně tak tvrdě pracujeme na vývoji motorky pro 2017. Chceme mít tuto motorku hotovou již pro první den testů ve Valencii. Díky tomu budeme moci získat od Jorgeho první poznatky a pak je v průběhu zimní přestávky zapracovat. Samozřejmě bude mít tuto motorku k dispozici také Andrea Dovizioso,“ potvrdil sportovní ředitel Ducati pan Paolo Ciabatti


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist