KLMwear – kvalitní motodžínsy ze Slovenska

21. prosince 2016 v 22:44

Autor: Ján Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Juro, Mirka a Mišo milují ježdění na motorkách. Mají také rádi individualitu a kvalitní věci. Z toho všeho vyplynulo, že se před dvěma lety pustili do výroby vlastních motodžínsů ...

Juro, Mirka a Mišo milují ježdění na motorkách. Mají také rádi individualitu a kvalitní věci. Z toho všeho vyplynulo, že se před dvěma lety pustili do výroby vlastních motodžínsů. Dnes na jejich e-shopu i v kamenných obchodech najdete dva modely pánských a dva modely dámských džínsů, džínsové bundy, trika a nějaké ty další drobnosti.

Vše je vyrobeno s primární pozorností na kvalitu, perfektní střih a styl, KLM směle konkuruje světovým značkám. Bát se nemusíte ani o bezpečnost, džínsy jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, byly důkladně testovány a také chrániče patří ke špičce. Všechno si můžete prohlédnout a objednat na www.klmwear.com,

...brzy se dočkáme i zastoupení v ČR, které je momentálně v jednání.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 3 komentáře

Mates 8. listopadu 2016, 13:35 | 0 0

jeansy
Super článek!
Já už kdysi o jeans na moto dost slyšel, ale trošku jsem se bál. Nicméně, na kratší vyjížďky se mi komboška nechtěla vždy brát, tak jsem se letos odhodlal a vybral:
http://www.motozem.cz/kevlarove-moto-jeansy-revit-vendome/
Skvělé, líbivé, pohodlné, dle testů jedny z nejbezpečnějších. No maximální spokojenost!

Dan 4. listopadu 2016, 10:43 | 0 0

Chrániče
Chrániče ForceField?

Pavel 21. října 2016, 12:17 | 0 0

Džíny
Dobrý den, moc děkuji za článek! Také koukám po džínách na motorku. Zároveň bych se s vámi také rád podělil o tento článek: http://zpravy.aktualne.cz/domaci/vite-jak-se-spravne-oblect-na-motorku/r~a48936c602db11e69e33002590604f2e/. Věřím, že to všichni znáte, ale takovým začátečníkům se článek bude určitě při výběru oblečení hodit. Jinak mám ještě otázku. Co říkáte na tyhle džíny: https://www.motomaniac.cz/moto-obleceni/kalhoty/john-doe-kamikaze-jeans-cerne-panske.html? Děkuji.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist