Kniha: Mistrovství světa motocyklů 2015

1. prosince 2015 v 9:00

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Publikace v sobě opět zahrnuje vše podstatné z uplynulé sezony seriálů silničních motocyklů Grand Prix a MS třídy superbike ...

Pokračováním ojedinělé série je už 18. ročník knihy Mistrovství světa motocyklů 2015, která vychází tradičně v předvánočním čase. Publikace v sobě opět zahrnuje vše podstatné z uplynulé sezóny seriálů silničních motocyklů GRAND PRIX a MS třídy superbike. V knize najdete i něco o evropském šampionátu superstocků, národních šampionátech Německa, České republiky, britského mistrovství SBK, poháru Alpe Adria a poháru Red Bull Rookies.

Texty jsou v anglické, německé a české verzi, stejně jako kompletní přehled výsledků. Hlavní část knihy tvoří množství barevných fotografií. Kniha formátu 22,5 x 31,5 cm má 216 stran a můžete si ji objednat na e-mailové adrese fotorejda@volny.cz.

 

AUTOGRAMIÁDA

PS: Tradiční doprovodnou akcí je autogramiáda našich předních jezdců spojená se křtem knihy. Letos se bude konat v úterý 1. prosince 2015 od 16 hodin v reprezentačních prostorách Moravského zemského muzea v Brně na Zelném trhu 8. Kromě podpisů zúčastněných pilotů si můžete vylosovat i některou z mnoha zajímavých cen.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist