Knihy Boormana a McGregora znovu na trhu a v akci

19. října 2016 v 10:37

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Pokud máte rádi cestování na motorkách, určitě vám neunikl televizní seriál, ve kterém se dvojice britských herců Charley Boormann a Ewan McGregor (pardon, ten je vlastně Skot) vydala na cestu kolem světa ...

Pánové z této cesty také sepsali knihu Na motorce kolem světa, která se i na našem trhu stala bestsellerem. Během svého druhého dobrodružství se pak vydali na dvacet čtyři tisíc kilometrů dlouhou cestu Afrikou, odtud kniha Dlouhá cesta na jih.

Do třetice potom vyrazil Boorman sám, a to jako účastník dakarského závodu, v roce 2006 ještě s cílem v Dakaru. Z této cesty kniha Závod do Dakaru. Nějakou dobu nebyly knihy moc dobře k sehnání, ale český překladatel a distributor, nakladatelství Bodyart, se letos pustilo do dotisku.

 Na e-shopu www.bodyartbook.cz tak nyní koupíte všechny tři, a pokud si budete chtít pořídit víc než jednu, bude to se slevou.

 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist