Kombinéza 4SR Racing Replica Superleggera

7. srpna 2016 v 9:47

Autor: TZ, Karel Táborský
Fotografie: 4SR

Velikost textu: smaller normal bigger

Díky nové kombinéze Racing Replica od 4SR se na okruh oblečete během několika minut. V ceně této motokombinézy totiž dostanete nejen slidery a standardní chrániče od italské firmy Betac, ale navíc také hrudní a páteřový chránič, dodatečné chrániče kyčlí a kostrče, vše od renomované německé značky Sas-Tec. ...

S takto vybavenou kombinézou se zařadíte po bok špičkových závodníků, kteří důvěřují značce 4SR řadu let! Nový střih modelů 2016 byl vyvíjen celý loňský rok ve spolupráci s Jamesem Ellisonem, top jezdcem British Superbikes.

Tento šampionát patří k jedné z nejnebezpečnějších superbikových soutěží a kombinézy jsou zde vystaveny maximálnímu zatížení při četných pádech. Protože 4SR přenáší všechny poznatky ze závodů do výroby, vy si teď můžete zakoupit nejlépe pohyblivou kombinézu, která je vybavena nejvyšším počtem chráničů v sériově vyráběné kombinéze vůbec.

Jednodílná kombinéza Racing Replica Superleggera Red je v prodeji za 17 990 Kč, na www.4SR.cz a u všech prodejců značky.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist