Kompletní řada interkomů Interphone na českém trhu

17. července 2016 v 10:56

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

O tom, že se u italského Interphone odehrál převrat v podobě nové řady interkomů, jsme vás už několikrát informovali. Podívali jsme se také pozorně na zoubek top modelu Tour. Z Recallu nyní dorazila zpráva, že v prodeji je už kompletní trojice modelů ...

O tom, že se u italského Interphone odehrál převrat v podobě nové řady interkomů, jsme vás už několikrát informovali. Podívali jsme se také pozorně na zoubek top modelu Tour. Z Recallu nyní dorazila zpráva, že v prodeji je už kompletní trojice modelů, Tour doplnil Sport a Urban. Jak název napovídá, ten je základním modelem určený pro použití ve městě nebo mezi řidičem a spolujezdcem – dosah 100 metrů.

Mezi funkce, které je nutno zmínit, patří FM rádio, možnost přehrávání hudby z telefonu nebo MP3 přehrávače, telefonování, navigace. Díky funkci Anycom se Interphone umí spojit se všemi značkami interkomů a pomocí vlastní aplikace pro iOS i Android s chytrými telefony, které ho umí konfigurovat i ovládat. Výborné je také ovládání s českým menu a tradičně skvělá kvalita zvuku a výdrž baterie.

Model Sport k tomu všemu přidává dosah až 1 km a možnost komunikace mezi čtyřmi motorkami. První testy modelu Tour ukázaly stabilnější spojení, lepší zvuk a jednodušší ovládání, plus výdrž baterie téměř tři dny při plném použití, takže se tohle všechno dá čekat i u Urbanu a Sportu. Ceny? Urban 3799 Kč za single a 6799 za twin pack, Sport 6299 Kč za single a 10 999 Kč za twin pack.

...vše to najdete na www.interphone.cz

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 1 komentář

Dvenohy 16. července 2016, 17:07 | 0 0

Aplikace
Mate link alebo nazov tej aplikacie cez ktoru sa da interphone tour ovladat?


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist