Koncept EVO: SHARK se vrací na dobře známou půdu

20. února 2016 v 18:00

Autor: Jan Somerauer
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Shark a jeho přilba Evoline, to už je legenda. Psát se začala počátkem roku, kdy se v prodeji objevila první helma s dvojí homologací (integrální i jet zároveň) ...

A dnes tu máme EVO-ONE. Odklápěcí přilba s jedinečným designem nabízí průnik veškerých inovací, které lze v této kategorii helem očekávat, včetně kompaktnosti, aerodynamiky, pohodlí, optimalizované hmotnosti, podbradového chrániče, hledí s Pinlockem,atd. Shark již u Evoline3 vynalezl „Auto-Up“ systém, který automaticky zvedal hledí při vyklápění brady.

S helmou EVO-ONE pokročil SHARK ještě dále - uvedením patentovaného systému „Auto-Up/Auto-Down“. Hledí se automaticky zvedá nejen při otevírání integrální přilby, ale opět automaticky při přechodu z otevřené verze zpět do integrální.

Maximálně jednoduchá obsluha. Krom toho nechybí výbava jako Easy fit pro snadné vložení brýlí, Pinlock MaxVision, vyjímatelné a nastavitelné antialergické polstrování z přírodního bambusu, příprava pro interkom SharkTooth, Autoseal system zajišťující maximální dosednutí hledí k přilbě nebo propracovaná aerodynamika jak otevřené, tak zavřené přilby.

To všechno v ceně od 9.900 Kč, různých velikostech a barevných provedeních

...u prodejců Shark nebo na www.nokamoto.cz

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist