Kornfeil se seznamoval s Hondou - nešlo o časy

14. února 2016 v 19:48

Autor: TZ, Honza Karásek
Fotografie: team

Velikost textu: smaller normal bigger

Jakub Kornfeil a jeho nový týmový kolega Adam Norrodin mají za sebou první testování letošní sezóny. ...

Na okruhu Ricarda Torma ve Valencii měli k dispozici celkem dva dny, během nichž se mohli seznamovat s novou technikou. Český závodník se tak znova vydal na trať, kde koncem loňské sezóny získal své již druhé pódiové umístění. Tentokrát však nešlo o pozice ani o nejrychlejší časy. Kornfeil se svým týmem Drive M7 SIC využil toto testování zejména pro získání co nejvíce poznatků pro nastavení jejich nového stroje Honda NSF250R.
 
 
Jakub Kornfeil:
„Konečně to zase začalo Honda se mně moc líbí. Jak po stránce funkční, tak po stránce vzhledové. Včera nás trošku limitoval déšť, dneska už to však bylo mnohem lepší a mohli jsme udělat mnohem víc práce. Vyzkoušeli jsme hodně věcí na přední části motorky a zároveň jsme se zaměřili na sbírání co možná nejvíce dat. Opět pracujeme ve stejném složení, což je pro mě hrozně fajn. Pro mě i Adama je však Honda nová. Proto nešlo o časy, ale jen tu důležitou počáteční práci. I když, stanovil jsem si cíl týkající se času a ten se mně podařilo splnit. Důležité je, že jsme konečně měli možnost porozumět Hondě. Už se těším na další testování v Jerezu, kde budeme mít k dispozici více dílů k testování, takže se doufám posuneme zase o kousek dál.“

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 2 komentáře

Dablicek 14. února 2016, 12:27 | 1 0

!!!
Helfněte Kamilovy - https://www.startovac.cz/projekty/posli-kamila-na-tourist-trophy-2016/novinky/

Sorry za spam, asi to tady nemá co dělat. Ale Kamil potřebuje trochu píchnout. A čím víc lidí se to dozví, tím líp.

Swamp 68 13. února 2016, 19:05 | 1 0

J.K.
Tož Kubo,držím palce a nech sa daří.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist