Královská třída se plní: Rabat do MotoGP s Marc VDS

2. října 2015 v 14:10

Autor: Petr Štola
Fotografie: archiv Marc VDS

Velikost textu: smaller normal bigger

Belgický závodní tým Marc VDS Racing potvrdil, že v příští sezoně královské kubatury MotoGP bude jeho barvy hájit španělský závodník Tito Rabat. Loňský mistr světa třídy Moto 2 ...

Belgický závodní tým Marc VDS Racing potvrdil své jezdecké složení na příští sezonu 2016 v královské kubatuře MotoGP. Po již dříve avizovaném odchodu Scotta Reddinga k týmu Pramac Ducati zůstal tým bez jezdce.
 
Dle očekávání se přestupu do královské kubatury MotoGP dočká španělský závodník Tito Rabat, jenž v letošní sezoně hájit barvy tohoto týmu v prostřední kubatuře Moto2. Po jeho boku v příštím roce postaví tento tým ještě druhý motocykl s Australanem Jackem Millerem, tohoto jezdce bude ovšem kompletně i s technikou financovat přímo Honda.
 
 
„Mým životním cílem bylo se dostat do královské kubatury MotoG, a to se mi příští rok splní. Je to ale jen první krok, protože také musím předvést nějaké dobré výsledky. Každopádně chci celému týmu okolo Marca van der Stratena poděkovat za tuto skvělou příležitost. Vím, že přestup do sedla Hondy RC213V nebude rozhodně snadný, ale mám na to celou zimu, abych se dobře připravil. Cílem pro příští sezonu bude se krok za krokem zlepšovat, pro Katar chci být ale co nejlépe připraven,“ řekl Tito Rabat.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist