Ladies Ride 2016 - Dámská jízda, co má smysl

12. dubna 2016 v 11:43

Autor: Lulu Dubová
Fotografie: Petrol and Estrogen

Velikost textu: smaller normal bigger

Ladies Ride je jediná spanilá jízda na motorkách v České republice určená pouze ženám. Letos se koná již druhý ročník ...

Nasedni na svou motorku, přijeď a podpoř společnou jízdou dobrou věc. Výtěžek z akce bude věnován ženám se zdravotním postižením. Akce se koná 7. května 2016 v Praze od 10:00 hod. Startuje se z Harley-Davidson Praha. Po průjezdu Prahou se kolona vrátí zpět na místo startu. Účast v jízdě není omezena typem motorky, kubaturou ani značkou. Vítány jsou dámy na jakémkoliv jednostopém motorovém vozidlu.

Motorkářky se před jízdou registrují, abychom věděli, kolik nás bude. Na místě bude vybírán příspěvek 200 Kč. Příspěvek je dobrovolný, může být i vyšší:-) Výtěžkem z akce chceme pomoci ženám z Domova Pramen v Mnichově u Mariánských Lázní. Chceme jim dát najevo, že jim fandíme a podporujeme v jejich vlastních projektech.

Organizátorem akce je Petrol and Estrogen, web a blog o ženách a pro ženy na motorkách. Akci podporují Harley - Davidson Praha a Café Racer club. 

Více informací a registrace najdete na petrolandestrogen.com. Facebook zde.

 


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist