Lime GOLDIE – dámská kožená bunda za zajímavý peníze

8. září 2015 v 14:10

Autor: Honza Karásek
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

Dámská elegance v jednoduchém provedení. Koženou bundu Goldie představili její tvůrci z jihočeské MBW letos na jaře a tento počin rozhodně nezůstal mezi dívčí částí motocyklové populace bez odezvy ...

Zeštíhlující střih s projmutým pasem, nápadné zlaté linky i optické bezpečnostní prvky. Goldie sází nejen na samotný design a funkčnost, citelná je zde pro její majitelky i snaha o co nejvyšší zdůraznění ženskosti, čemuž mají napomoct i stahovacími pásky na bocích této kožené bundy.

Pro milovníky faktů pak ještě dodejme, že je použita 1mm hovězí useň, nechybí CE protektory na loktech a ramenou, vyjímatelný páteřový chránič a termovložka Thermolite, která vám dovolí jezdit i v chladném počasí. Bundě Goldie navíc ve výbavě neschází ani vnitřní krátký a celoobvodový zip umožňující připnutí kalhot. Tenhle kousek dívčí parády zkrátka stojí za pozornost. Cena 4940 Kč, info hledejte na stránkách www.m-b-w.cz.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

MGP 5. května 2014, 18:29 | 1 1

Chvála
MBW šlo kvalitativně hodně nahoru. Nedávno jsem u nich koupil textilní komplet Lime za polovic toho co prodává BMW a přitom to má stejný materiály, střih i zpracování. Doporučuji.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist