Lukáš Pešek trénuje na víkendový Bol d´Or

18. září 2015 v 16:02

Autor: Petr Štola
Fotografie: facebook

Velikost textu: smaller normal bigger

Novopečený superbikový Mistr ČR pro rok 2015, Lukáš Pešek, dnes na okruhu Paul Ricard v Le Castellet okusil první kilometry mezi účastníky Mistrovství světa Endurance. Závod, který stojí za to zažít a vidět ...

Francouzský okruh Paul Ricard v Le Castellet hostí o tomto víkendu vytrvalostní světový šampionát. Finálové kolo určí Mistra světa pro rok 2015. Na cestu na jih Francie se vydal i Lukáš Pešek, který si o uplynulém víkendu na okruhu Slovakiaring zajistil titul Mistra České republiky v kategorii Superbike.
 
 
Pražský jezdec se pro nadcházející víkend stal již podruhé v letošním roce pilotem týmu BMW Motorrad France Team Penz13.com. V něm je sice plánován start trojice Markus Reiterberger (GER), Bastien Mackels (BEL) a Pedro Vallcaneras (SPA), nicméně Lukáš Pešek se chce v pozici čtvrtého rezervního jezdce pokusit předvést solidní výkon a případně si říci o pozici pilota některého z týmu, ve kterém po kvalifikacích bude chybět člen základní formace.
 
Lukáš Pešek:
„Jsem šťastný, že jsem mohl podruhé v tomto roce naskočit do týmu BMW Motorrad France Penz13.com. Byl jsem s nimi na 24 hodin v Le Mans a našel jsem tam spoustu skvělých lidí, takže jsem nepřemýšlel ani jedinou vteřinu o tom, zda mám přijmout tuto příležitost. Těším se na víkend a to, co se má stát, stane se.“

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist