Marc Marquez: Nechci znovu konflikty s Rossim

10. října 2016 v 9:59

Autor: Petr Štola, zdroj SpeedWeek
Fotografie: repsol.medial

Velikost textu: smaller normal bigger

Marc Márquez prohlásil, že by se rozhodně nechtěl nechat znovu zavléct do konfliktu s Rossim, jako v loňské sezoně. Série MS pokračuje už o tomto víkendu v Japonsku na okruhu v Motegi ...

V závěru loňské sezony královské kubatury MotoGP vypukla doslova otevřená bitva mezi Valentinem Rossim a Marcem Márquezem, kterou způsobila kolize při nedělním závodě Grand Prix Malajsie. S odstupem času se již vztahy mezi oběma jezdci urovnaly, což potvrzuje i samotný Marc.
 
Jak potvrdil, rozhodně nemá potřebu s Valentinem jakkoliv bojovat jinde, než na závodní trati. I s ohledem na aktuální stav tabulky šampionátu se ale dá očekávat, že letos tak vyhrocená situace, jako v roce 2015, asi nenastane.
 
 
„Rozhodně nemám žádný zájem na tom, abychom s Valentinem jakkoliv bojovali mimo závodní trať. Jsem rád, že se situace ze závěru loňské sezony uklidnila a rozhodně bych se nechtěl nechat zavléci do něčeho podobného znovu. Samotného mne překvapilo, že v jednom z rozhovorů tohle téma opět oživil. Blíží se konec sezony, tak se snaží hrát svoji strategii. Já ale věřím, že něco podobného, jako v loňském roce, se již v budoucnu ani nebude opakovat,“ řekl Marc Márquez.
 
 

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist