Marc Marquez - The Story of a Dream

15. dubna 2016 v 9:21

Autor: Petr Štola
Fotografie: Repsol

Velikost textu: smaller normal bigger

Ve čtvrtek byla v Madridu představená nová kniha ze života Marca Marqueze. Marc Marquez: The Story of a Dream" vypráví příběh Marca Marqueze ode dne, kdy mu byla ve čtyřech nadělena pod vánoční stromeček první benzínová motorka ...

Marc Marquez a více než 200 dětí, se zúčastnili představení oficiálního komiksu o životě Repsol Honda jezdce. Na akci, která se konala v sídle ropné společnosti v Madridu, si školní děti ve věku od 9 do 17 let hrály na novináře a pokládaly otázky svého hrdinovi.
 
"Marc Marquez: The Story of a Dream" vypráví příběh Marca Marqueze ode dne, kdy mu byla ve čtyřech nadělena pod vánoční stromeček první benzínová motorka, až do chvíle, kdy získal první titulu v MotoGP.
 
 
Kniha, publikovaná nakladatelstvím Norma Editorial, se zaměřuje na některé méně známé příběhy o jezdci, jako jsou ty z jeho dětství a raných závodních let, před vstupem do Mistrovství světa.

Informace

  • Země: Česká republika
Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 2 komentáře

Ducati fan 17. dubna 2016, 17:35 | 0 0

mara
Boooože, už ses vyblil co?

mara 17. dubna 2016, 13:45 | 2 1

markez
je to šmejd všech šmejdů


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist