Marc Márquez: Vztah s Valentinem se změnil

20. srpna 2015 v 16:37

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: repsol

Velikost textu: smaller normal bigger

Španělský závodník Marc Márquez přiznává, že vztah s Valentinem Rossim se v letošní sezoně změnil, především kvůli tomu, že poprvé společně bojují o titul. Jedná se o souboj jezdeckých stylů a generecí ...

V letošní sezoně královské kubatury MotoGP se na trati v tvrdém souboji několikrát potkala dvojice dvou mistrů světa - Valentino Rossi a Marc Márquez. Nejtvrdší souboje jsme mohli pozorovat například při Grand Prix Argentiny nebo v holandském Assenu.
 
Po první polovině sezony tak Rossi drží na Marca v průběžném hodnocení šampionátu náskok 52 mistrovských bodů. Při otázce na Marca Márqueze, zda se jeho vztah k Valentinovi změnil, Marc přiznává, že ano.
 
 
 
„V první polovině letošní sezony jsem se toho mnoho naučil. Nikdy nesmíte zapomínat, že na mne byl vyvíjen obrovský tlak. To je pěkné, že mi lidé důvěřují, ale je mi stále jen 22 let a jedu svoji třetí sezonu v MotoGP. Několikrát mi prostě chyběly zkušenosti. Samozřejmě se můj vztah k Valentinovi změnil, protože předtím jsme spolu nikdy nebojovali o titul. Máme spolu dobré vztahy, ale oba jsme profesionálové, především Valentino. Na naše souboje na trati ale zapomeneme a dokážeme se spolu normálně bavit. Valentino byl vždy můj vzor i proto s ním chci pořád dobře vycházet,“ řekl Marc Márquez 
Průběžná tabulka seriálu ...ZDE

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: 8 komentářů

RoXoR 21. srpna 2015, 8:42 | 0 0

MM
Mladej nám prozřel, naštěstí to není fňukna jak Stoner, tak určitě ještě uvidíme pěkný souboje, otázka je jestli s Valem nebo spíš Jorgem...?

Ferda Beneš 20. srpna 2015, 18:56 | 2 1

buch...
vale muze byt "buch" ,ale stejne mu "chorche" naprhne .... :-D
Mark se furt uci,

Romanka Hulatová 20. srpna 2015, 13:04 | 2 3

MM vs VR
Marc je dobrej, ale vale je buch...Marc valeho určitě překoná, páč je máslo a bude se držet korýtka u hondy. Kdyby tam vale zůstal měl by titulů dvacet, ale má svou hrdost!!!

Max 20. srpna 2015, 13:02 | 3 1

mGP
Hezký, ale mistrem bude CHORCHE !!

DC 20. srpna 2015, 12:58 | 1 0

:)
Repsol má pořád ještě Pedrosu :)))))))))))))

Mič 20. srpna 2015, 12:24 | 1 1

horka hlava
Mel by mit vice respektu.. kdyz se pres nej dostane Vale s chirurgickou presnosti a ma pravo volit si stopu, tam musi Marc zaklapnout, coz mu zjevne dela problem... mel by asi dospet nejprve.. jinak jezdec je to samozrejme neskutecny

Sj 20. srpna 2015, 12:18 | 2 2

..
Sundali ho letos z obláčku, to je vidět i cítit

PawelTx 20. srpna 2015, 11:49 | 8 1

MotoGp
Marc je neskutečný talent, o tom není pochyb. Ale i přes to všechno: Gooo Vale Gooo!!!!


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

Aktuální číslo

4/2017 Archiv

TOPlistTOPlist