Marco Melandri k Ducati ve WSBK?

15. července 2016 v 16:45

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: aprilia, bmw

Velikost textu: smaller normal bigger

Marco Melandri je jedním z horkých kandidátů na volné místo vedle Chaze Daviese u továrního týmu Ducati v příští sezoně WSBK ...

V šampionátu Mistrovství světa Superbiků se již také naplno rozjel přestupový kolotoč, který se může postarat o řadu změn v aktuálním složení jezdců a týmů. Jedním z velkých otazníků je stále také složení továrního týmu Ducati pro sezonu 2017.
 
Jak již továrna dříve oznámila, s Chazem Daviesem již smlouva na příští sezonu byla prodloužena, oproti tomu ale s jeho současným týmovým kolegou Davide Giuglianem nikoliv. Nyní se v italských médiích objevily spekulace o tom, že probíhají jednání mezi továrnou Ducati a italským závodníkem Marcem Melandrim.
 
 
Jak je dobře známo jeden z hlavních sponzorů tohoto týmu, italská společnost Aruba, si přeje mít v týmu alespoň jednoho italského jezdce, tím se tedy možnost výběru zužuje.
 
I samotní představitelé továrny potvrdili, že Melandri patří mezi možné kandidáty pro sezonu 2017. Finální rozhodnutí by mělo padnout v průběhu letní přestávky.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist