Martin Krátký na Evotech Stunt Competition

7. srpna 2015 v 10:55

Autor: Jan "Somik" Somerauer
Fotografie: Carlos Gomes Jimenez

Velikost textu: smaller normal bigger

Náš nejúspěšnější stuntrider letos rozhodně nezahálí a sjíždí celou Evropu. Po úspěších v Polsku a Británii se minulý víkend vydal do Itálie ...

Minulý víkend se Martin zúčastnil závodu Evotech Stunt Competition v italské městě Grigno. Po loňském třetím místě i letos Martin bojoval o přední příčky. Sobotní kvalifikaci odjela půlka jezdců na suchu a druhá půlka jela na vodě. Martin šel na řadu jako předposlední, takže jel v dešti. I tak z toho bylo druhé místo. Semifinále již desítka kvalifikovaných odjela na mokru a jednoznačně nejlepší jízdu zajel Martin a do finále šel z prvního místa. Finále již tak hladce nešlo.

Jak vše dopadlo nám popsal Martin:"Minulý týden v Londýně se jelo na mokru, tak jsem si přál, aby nevyšla předpověd počasí, která předpovídala déšť i v Italii. Kvalifikace i semifinále jsem jel na pro mě neoblíbeném mokru a bylo z toho 2. a 1.místo. To vypadá, že ještě budu mít ježdění na vodě rád. Řekl bych, že zde se mi asi vrácí zimní trénovaní v dešti, sněhu, mrazu. Finále, už proběhlo na suchu, ale neděle asi nebyla můj den, protože na všechno co jsem sáhnul bylo špatně. Říkal jsem si, že závod bude určitě jiný, ale ve finále jsem udělal jednu chybu, která podle porotců rozhodla o tom, že jsem nakonec skončil čtvrtý. Během finálové jízdy mi ještě prasklo v třísle a byl jsem rád, že jsem jízdu dojel. Podle doktora to vypadá teď na pár týdnů klidu, tak snad, ještě nějaký závod letos stihnu."

Top 5:

1. Edu Rodriguez (Španělsko)
2. Marcin Glowacki (Polsko)
3. Romain Jeandrot (Francie)
4. Martin Krátký (Česká Republika)
5. Hiroyuki Ogawa (Japonsko)

Přejeme Martinovi brzké uzdravení.


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist