Masarykův okruh rozjíždí Enduroškolu

10. prosince 2015 v 15:57

Autor: Karel Táborský
Fotografie: archiv

Velikost textu: smaller normal bigger

K velice oblíbeným okruhářským kurzům Masarykova okruhu se v příštím roce přidává unikátní Enduroškola, která se bude konat v krásném prostředí uvnitř areálu závodní tratě ...

Zkušený tým instruktorů ve složení Pepa Kulhavý (špičkový závodní jezdec), Martin Tománek (šéfredaktor časopisu Motocykl) a Karel Táborský (dlouholetý instruktor a bývalý závodník) se vám budou během celého dne naplno věnovat.

V dopolední teoretické části se dozvíte základní informace o enduro ježdění a o tom, jak si připravit svou motorku, aby vám dobře v terénu posloužila. Nebude chybět ani zdravověda zacílená na adventure cestovatele, která se může hodit úplně každému.

 

Po pauze na oběd se půjde jezdit a proběhne rozdělení účastníků do skupin podle typu motorky a jejich dovedností. Zaměříme se na trénink balance, koordinaci pohybů a práci s tělem – budeme jezdit osmičky, malé hrboly, výjezdy a sjezdy nebo lehké skoky. Na každé lokaci, která bude zaměřená na trénink určité dovednosti, se budou skupiny točit.

Kurz je vhodný jak pro majitele velkých cestovních endur, menších adventure motorek, tak i pro endura typu KTM EXC. Na objemu, výkonu nebo momentálním obutí motorky nezáleží, vítáni jsou všichni, kdo si chtějí užít jízdu v terénu, ale sami se zatím neodvážili. Enduroškola brněnského okruhu vám v tom pomůže.

Termíny a podmínky kurzu najdete na www.enduroskolabrno.cz


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

Peppa 10. prosince 2015, 15:55 | 1 0

Hlavně klid a nohy v teplu
Časopis Motocykl by měl dělat co mu jde nejlépe. Překládat velký německý testy do češtiny a ne vysílat nemotornýho redaktora ( kupoval sem ten enduro speciál ) mezi už celkem dost vyježděný instruktory.


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist