Max Biaggi: Na letošní výsledky jsem hrdý + video

20. srpna 2015 v 12:19

Autor: Petr Štola, zdroj Speedweek
Fotografie: aprilia

Velikost textu: smaller normal bigger

Max Biaggi letos v malajském Sepangu při závodě WSBK vybojoval pódiové umístění, sám přiznává, že takový výsledek před tímto závodním víkendem rozhodně nečekal ...

Římský korzár Max Biaggi letos startoval celkem ve dvou závodních víkendech šampionátu Mistrovství světa Superbiků. Poprvé se představil na domácí trati v italském Misanu, poté následoval jeho start na malajském okruhu v Sepangu.
 
Především druhé vystoupení Biaggiho v Malajsii se zapsalo do dějin tohoto šampionátu, kdy Max první superbikovou jízdu dokončil na skvělé třetí pozici a ve svých 44 letech vystoupil na pódium. Samotný Biaggi je se svým letošním vystoupením ve WSBK spokojený jak s výsledky, tak i s prací svého týmu, s nímž pro Aprilii standardně jen testuje.
 

 
 
„To, čeho jsme letos dosáhli, je fantastické. Mnoho lidí se mne ptalo, proč se opět vracím, když už mám na kontě tolik úspěchů. Moje odpověď byla vždy stejná, stanovil jsem si vnitřní sázku a sám jsem byl zvědavý na její výsledek. Stanovil jsem si vysoký cíl, ale já sám dosáhl v závodě ještě lepšího výsledku. Rozhodně jsem si nemyslel, že budu mít šanci v tak nabité konkurenci vybojovat pódium. Na to jsem opravdu hrdý,“řekl Max Biaggi.

Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Diskuse: 1 komentář

Swamp 68 23. srpna 2015, 16:23 | 0 0

Max
Ani nevím proč,ale nějak jsem ho nemusel.Ovšem co dokáže ve 44 letech,to je neskutečné.Klobouk dolů!


Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlistTOPlist