MH TIP: výprodejové ceny u Yamahy FJR1300, pouze v říjnu

5. října 2015 v 13:12

Autor: Karel Táborský
Fotografie: Yamaha

Velikost textu: smaller normal bigger

Pokud se poohlížíte po velmi schopné cestovní motorce, máme pro vás dobrý tip. Yamaha má teď pouze během října všechny model FJR1300 za speciální výprodejové ceny a to včetně bočních kufrů. ...

Model

YM

Speciální říjnová doporučená prodejní cena v Kč vč. DPH

Pozn.

FJR1300A

2013/15

359 990

vč. bočních kufrů

FJR1300AE

2015

419 990

vč. bočních kufrů

FJR1300AS

2015

449 990

vč. bočních kufrů

 

Yamaha FJR1300 - nejklasičtější mototurista

Nejdříve si rozklíčujme zkratky použité v názvu motorky. „AS“ znamená variantu s obrácenou přední vidlicí a s elektronickým řazením rychlostí bez spojky (řadí se nohou nebo palcem, bez spojkové páčky). „AE“ je verze s obrácenými vidlicemi a elektronicky nastavitelným podvozkem. Model s označením „A“ značí základní variantu s klasickou teleskopickou vidlicí a bez předchozích nadhodnot. Každopádně už v základu se jedná o jedinečnou motorku. Jako by se podařilo do klasického střihu motocyklového cesťáku zasadit vše, co tam má doopravdy patřit.

Silný řadový čtyřválcový motor s velkým objemem, pevný hliníkový rám, systém kontroly trakce, tempomat, vysoký nastavitelný štítek, výškově nastavitelné sedlo, pevný centrální stojan pro parkování a 12V zásuvku pro nezbytné dobití vašeho mobilu. Víc na dlouhé každodenní cestě skrz kontinent nepotřebujete – tak hovoří i naše dlouholetá zkušenost!


Hodnocení článku:
1 2 3 4 5

Sdílej

TwitterGoogleFacebookDeliciousLinkedinDigg

Fotografie

Diskuse: Žádný komentář

Žádné příspěvky. Buďte první!

Přidat komentář:

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, proto diskuse hlídáme a příspěvky, které jsou v rozporu s Kodexem diskutéra, mažeme.

TOPlist